środa, 24 grudnia 2014

So...Happy Merry Christmas!

I tak oto nadszedł ten cudowny dzień! Już za parę godzin usiądziemy przy wigilijnym stole, podzielimy się opłatkiem, zaśpiewamy kolędy, otworzymy podarunki i tradycyjnie obejrzymy Kevina, a część z nas pójdzie na Pasterkę. Z tej okazji chciałybyśmy Wam serdecznie życzyć:

Dużo zdrowia i radości
Dużo szczęścia i miłości
Czasu więcej, zmartwień mniej
Spełnienia marzeń- tego, co chcesz
Półek zawsze pełnych książek
I pokoju, choć zalążek!

Bardzo czekałam na ten czas, bo jest to dla mnie chyba najlepszy okres w roku. Uwielbiam zapach żywej choinki w salonie, potraw przygotowywanych specjalnie na te święta, oraz dźwięk kolęd i piosenek świątecznych, które towarzyszą nam już od tygodni, a również wprowadzają atmosferę świąt. Oto trzy z nich:
"Last Christmas"- Wham!
Choć wiele osób mówi, że to już nudne, to dla mnie jedna z głównych piosenek słuchanych w święta.


"So This is Christmas"- Celine Dione 
Po prostu piękna piosenka...


"All I Want For Christmas Is You" - Mariah Carey
Jedna z moich ulubionych piosenek na Boże Narodzenie. Gdy tylko leci w radiu to od razu pogłaśniam i śpiewam razem z Mariah Carey. 


Zdaję sobie sprawę z tego, że nie są one zbyt oryginalne, bo chyba każdy je zna, ale są to tak jak wcześniej pisałam jedne z moich ulubionych piosenek na święta.
Jednym słowem święta Bożego  Narodzenia to taki okres w roku, który lubimy najbardziej (nie wliczając wakacji xD) Dzielimy się naszą radością z Wami i jeszcze raz życzymy by te święta była najlepsze (i oczywiście obfite w książki)!