sobota, 13 stycznia 2018

4 najładniejsze grzbiety serii

Hey Kochani!
Tyle się mówi o pięknych okładkach, zresztą sama również lubię mieć w posiadaniu powieści w estetycznej oprawie. Kiedy jednak dana historia trafia na półkę biblioteczki możemy podziwiać zazwyczaj tylko jej grzbiet. Dlatego dzisiaj, pragnę przedstawić Wam serie, których wydania górują nad innymi właśnie z powodu dodatkowo ładnie prezentujących się grzbietów. 


1. Książki autorstwa Jojo Moyes
Nie tylko te trzy pozycje, ale też np "Zanim się pojawiłeś" i "Kiedy odszedłeś" są wydane w taki sposób, by zgrać się wizualnie z resztą dzieł autorki. 

2. Wydania kolekcjonerskie "Wiedźmina" Andrzeja Sapkowskiego
To tylko jeden z różnych wariantów wydania kolekcjonerskiego. Z chęcią bym taki przygarnęła, ale jego cena wynosi ok. 400zł, więc muszę pocieszać się zwykłym wydaniem...

3. Dzieła Gaimana
Z tego co się orientuję, pozycji jest 8 i wszystkie zachowane są w tym samym unikalnym klimacie. Dodatkowym plusem jest twarda oprawa. Musicie przyznać, że robią one niesamowite wrażenie!

4. Kroniki Jaaru
Trzecia część niebawem pojawi się w sprzedaży i prezentuje się równie ładnie co poprzedniczki. Wydanie w twardej oprawie również dodaje im uroku.

To wszystkie propozycje na dziś, oczywiście zdaję sobie sprawę z wielu innych ładnie prezentujących się serii, dlatego możecie śmiało napisać, jakie książki według Was ładnie wyglądają na półce.